YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ev kazaları öldürüyor
Ev kazaları öldürüyor
15 Ekim 2009 17:51
Üzerine televizyon devrilen çocuk öldü

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde üzerine televizyon devrilen 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Boyacı babanın, ölmeden 15 dakika önce oğlunu çok özlediğini söyleyip işi erken bıraktığı öğrenildi. 
 

Akıl almaz olay dün akşam Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bir evde meydana geldi. 2 yaşındaki Hanifi Ayçiçek,  odada oynarken, televizyon sehpasına tırmanmak istedi. Rafa basan küçük Hanifi, devrilen sehpa ile televizyonun altında kaldı. Anne Sehtap Ayçiçek (30), mutfaktan sesi duyup odaya koştuğunda küçük çocuğu kanlar içinde buldu. İç organları ezilen çocuk önce Lokman Tıp Merkezi'ne, daha sonra Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne kaldırılmasına rağmen kurtarılamadı. 
 

İstanbul Bostancı'da boyacılık yapan 2 çocuk babası Ergün Ayçiçek'in, talihsiz olay meydana gelmeden 15 dakika evvel, birlikte çalıştığı amcasının oğlu Hasan Ayçiçek'e, "Oğlumu çok özledim. Burnumda tüttü. Bugün işi erken bırakalım" dediği öğrenildi.  
 

Henüz 2 yaşındaki oğlunu son defa öpüp koklayamadan cesedine sarılan acılı baba göz yaşlarına boğuldu. 
Küçük çocuğun cenazesi bugün Adem Yavuz Kabristanı'nda göz yaşları içinde toprağa verilirken, cenazeye çok sayıda vatandaş katıldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler