YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ev için intihar teşebbüsü
Ev için intihar teşebbüsü
11 Şubat 2010 19:32
Dairelerini teslim alamayan 2 vatandaş intihara kalkıştı

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, Cumhuriyet altını ile daire veren Mollaoğlu Toplu Konutlarına yazılan vatandaşlar, vaat edilen dairelerin tamamlanmaması ve verdikleri altınları geri alamamaları üzerine eylem yaptı. Binaların üzerine çıkan iki kişi ise intihara teşebbüs etti. 
 

Köşklü Çeşme Mahallesi'nde bulunan Mollaoğlu Toplu Konut Merkezi'ni basan mağdurlar muhatap bulamayınca öfkelendi. Emniyet güçleri geniş güvenlik tedbiri alırken, toplu konut mağdurları firmaya ateş püskürdü. Yaklaşık 100 kişilik öfkeli grup, verilen taahütlerin yerine getirilmediğini belirterek, "Firma sahipleri bizi sürekli oyalıyor. Ödemiş olduğumuz altınları, paraları geri istiyoruz" dedi.  
 

Mollaoğlu Toplu Konutları mağdurlarının eylemi sürerken, merkeze yakın yapılan binaların üzerine çıkan Mustafa Zile ile Salim Uzun adlı vatandaşlar intihara kalkıştı. 5 katlı binanın çatı katına çıkan mağdurlar, paralarının geri verilmesini istedi. 
 

Firma yetkililerinden hiç kimse olay yerine gelmezken, emniyet güçleri intihara kalkışan mağdurları güçlükle ikna etti. Öfkeli grup bir süre sonra olay yerinden ayrıldı. İHA

bölgenin en güçlü firmalarındandı
 // a. tokmak
çok güzel icraatler yapıp 12 yıl sabit ödeme ile faizsiz ev sahibi yaptılar milleti.ben de dairemi aldım yerleştik fakat son zamanlarda bu karışıklık neden oldu anlayamadım. sanırım çayırova belediyesinden kaynaklanan bir sorun varmış. zaten bu belediye tapu işleriyle alakalı hep başarısız oldu geldi geleli. bi de dernek mernek kuran biri vardı o adam milleti madur etti. şirket madur olursa müşteriler de olur. şirketin maduriyeti yetkililerce giderilirse sorun kalmaz...
13 Şubat 2010 12:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler