YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eskişehir’de silahlı kavga
Eskişehir’de silahlı kavga
25 Temmuz 2015 16:19
Eskişehir’de dün akşam saatlerinde meydana gelen ve 7 kişinin silahla yaralandığı saldırının 3 şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Yapılan açıklamaya göre; akşam saat :18.45 sıralarında Zafer mahallesi Doğançayır sokak üzerinde silahla yaralama olayı olduğu, yaralıların özel bir hastaneye gittiği, olayı gerçekleştiren şüphelilerin ise 38 HK 111 plaka sayılı oto ile olay yerinden kaçtıkları ihbarı alındı.

Ekiplerin hastanede yaptıkları incelemede; A.Y(42), H.A.(35), D.A.(62), A.Y.(39) ve suçtan zarar gören çocuklar E.Y.(13), S.Y.(17) ile Y.Ö.(17) isimli şahısların av tüfeğinden çıkan saçmalar sonucunda yaralı oldukları belirlendi. Yapılan çalışmalarda olayın şüphelileri olan S.G.(19), O.A.(29) ve N.A.(23) ile suça sürüklenen B.C.(17) ve S.G.(17) isimli yaşı küçük şahıslar 38 HK 111 plaka sayılı araç içerisinde takip sonucu yakalandılar. Otoda yapılan arama ve incelemede, 1 adet av tüfeği ve 9 adet av tüfeği fişeği elde edildi, şüpheliler gözaltına alındı.

Yapılan çalışmalardan ve alınan ifadelerden, olayın şüphelilerinin alkollü oldukları, sokak içerisinde oturan müştekilere doğru bakmaları ile aralarında tartışma meydana geldiği, şüphelilerden (S.G.) isimli şahsın olay yerinden uzaklaştıkları sırada yaralananların üzerine araç içerisinden av tüfeği ile ateş ettiği belirlendi. Hayatı tehlikeleri olmayan yaralıların tedavileri sürürken, gözaltına alının şüpheliler S.G., O.A. ve N.A. bugün öğleden sonra adliyede sevk edildi. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler