YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eski eş dehşet saçtı!
Eski eş dehşet saçtı!
24 Haziran 2013 16:51
Adana’da bir kişi, 2 ay önce boşandığı eski eşi ile kendisine müdahale eden iki kişiyi bıçaklayarak yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Şakirpaşa Mahallesi'ndeki Metal Sanayi içindeki benzin istasyonunda meydana geldi.

Yaklaşık 8 yıl evli kalan Lokman Öz ve Sibel Doğaç çifti şiddetli geçimsizlik yüzünden 2 ay önce ayrıldı. Adam yaralama suçundan girdiği cezaevinden bir ay önce Denetimli Serbestlik Yasasından yararlanarak tahliye olan Lokman Öz, eski karısı ile yeniden bir araya gelmek istedi. İddialara göre, Doğaç’ın görüşme talebini kabul etmemesi üzerine Öz, telefonla rahatsız edip hakaretler yağdırmaya başladı. Bu durumdan rahatız olan Sibel Doğaç, ortak arkadaşları olan Kuttisi Yitiz’i araya koyup sorunun ortadan kaldırılmasını istedi. Taraflar benzin istasyonunda buluştu. Sibel Doğaş,  Kuttisi Yitiz ile araçtan inerek konuşmak için Lokman Öz’ün yanına gitti. Yanında taşıdığı bıçağı çıkartan Lokman Öz, Sibel Doğaç’a saplamaya başladı. Kuttisi Yitiz ile Sena Nogay, Lokman Öz’ü engellemeye çalıştı ancak öfkeli eski eş, araya girenlere de bıçakla saldırdı.
 
Çevrede bulunan vatandaşların olaya müdahale etmesiyle Lokman Öz, elleri kanlı bir şekilde olay yerinden yaya olarak kaçtı. Ağır yaralanan Sibel Doğaç, Kuttisi Yitiz ve ile Sena Nugay, ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı. Ameliyata alınan 3 yaralının da sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenilirken polis, kaçan zanlıyı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler