YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eski damatlarını linç ettiler
Eski damatlarını linç ettiler
16 Haziran 2010 17:27
Kızlarının 15 yıl önce boşandığı ve boşanmayı kabullenmeyip sık sık taşkınlık çıkardığı iddia edilen eski damadı döverek öldürdüler

Ümraniye'de yaklaşık 15 yıl önce ayrıldığı eşini taciz ettiği iddia edilen Erkan Çelik (44), aralarında kayın pederi ve baldızının da olduğu 8 kişi tarafından linç edildi. Alkollü olduğu belirtilen Çelik kalbinden aldığı bıçak darbesi ile hayatını kaybederken linç girişiminde bulunan 8 kişi savcılığa sevk edildi.
       

İnşaat işçisi Erkan Çelik, şiddetli geçimsizlik nedeni ile yaklaşık 15 yıl önce eşi Serpil Taşlı'dan ayrıldı. İddiaya göre ayrılıktan kayın pederi Z.T'yi sorumlu tutan  Erkan Çelik, sık sık olay çıkardı. Zamana zaman alkollü olarak kayınpederi Z.T?nın kapısına dayanan Erkan Çelik, eşinin ve çevresinin tepkisini çekti.
       

Geçtiğimiz pazar günü alkollü olarak eski kayın pederi Z.T'nın Ümraniye Cemil Meriç Mahallesi Çayırönü Caddesi'ndeki evine giden Erkan Çelik, eski baldızı H.T (30) ile tartışmaya başladı. Çevredeki vatandaşlar tarafından uzaklaştırılan Erkan Çelik bir süre sonra tekrar eve gelerek bağırmaya başladı. Bunun üzerine evde çıkan kayın peder Z.T.,eşi ve kızı H.T, ile çevrede bulunan akrabaları M. A (21), M.A. A (20), İ.K (21), R.Ç (19) ve M.Ç (18) Erkan Meriç?i dövmeye başladı. Bu sırada saldırganlardan birinin yanındaki bıçak ile saldırması sonucu kalbinden yaralanan Erkan Meriç, hayatını kaybetti.
       

Olaydan sonra operasyon başlatan polis, Erkan Çelik?e saldıran aynı aileden 8 kişiyi tespit ederek gözaltına aldı. Zanlılardan hiç biri bıçağı kullandığını kabul etmezken polis ifadesini aldığı 8 kişiyi Ümraniye Adliyesi?ne sevk etti. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler