YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eşine laf atan adamı pompalı tüfekle öldürdü
Eşine laf atan adamı pompalı tüfekle öldürdü
20 Haziran 2013 13:36
Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir kişi, eşine laf attığı iddiasıyla pompalı tüfekle kurşun yağmuruna tuttuğu adamı öldürdü.

Olay, Balıkesir'in Edremit ilçesi İbrahimce Mahallesi Çerkez mevkiinde meydana geldi.

İddiaya göre, dün akşam H.D. eşine laf attığı iddiasıyla ile Erkan B. ile tartıştı. Bugün sabah saatlerinde H.D., Erkan B.'yi Çerkez'den arabasıyla çıkarken yolda kıstırarak yanındaki pompalı tüfekle kurşun yağmuruna tuttu.

Pompalıdan çıkan kurşunlar Erkan B.'yi ağır yaraladı. Kullandığı araçtan yaralı olarak inen Erkan B. daha fazla yürüyemeyerek yere yığıldı. Çevredeki vatandaşlar tarafından olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan Erkan B. tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. H.D. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili polis soruşturma başlatırken polis çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

 

CİHAN

Ellerine sağlık
 // iptal
Bende bu yorumu destekliyorum "Eğer gerçekten adamın namusuna dil uzatmışsa, çok iyi yapmış. Hadi genç ve bekar olup, kendi gibi bir genç kıza, laf atmak değil de, tanışma amacıyla takılsa, bir diyeceğim yoktu. Evli kadın lan, üstelik kocasının yanında... Adamı böyle kevgir ederler işte...."

20 Haziran 2013 13:45...
20 Haziran 2013 Perşembe 22:55
13:45
 // Eline Sağlık
Eğer gerçekten adamın namusuna dil uzatmışsa, çok iyi yapmış. Hadi genç ve bekar olup, kendi gibi bir genç kıza, laf atmak değil de, tanışma amacıyla takılsa, bir diyeceğim yoktu. Evli kadın lan, üstelik kocasının yanında... Adamı böyle kevgir ederler işte....
20 Haziran 2013 13:45
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler