YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eşek dehşet saçtı: 1 yaralı
Eşek dehşet saçtı: 1 yaralı
05 Eylül 2013 14:19
Adıyaman’a 56 yaşındaki kadın, eşeğin saldırarak vücudunun birçok çeşitli bölgelerinden ısırması sonucu ağır yaralanırken, yaşlı kadın hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Edinilen bilgiye göre, Büyük Yayla köyünde ikamet eden 56 yaşındaki Fatma Şahin, bahçede bulunan kendilerine ait eşeğe su vermek istedi.

Eşeğe su verdiği esnada eşek aniden Fatma Şahin’e saldırdı. Yaşlı kadını ayakları altına alan eşek Fatma Şahin’in vücudunun birçok noktasını ısırdı.

Olayı gören Fatma Şahin’in yakınları Fatma Şahin’i eşeğin saldırısından kurtararak durumu 112 sağlık ekiplerine bildirdiler.

Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri Fatma Şahin’e yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan Fatma Şahin’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

 

İHA

16:30
 // AF YASASI ÇIKSIN
Yapmış bir eşeklik. Affedin gitsin hayvan....
05 Eylül 2013 16:30
14:58
 // VAY KERATA VAY
Satırlarıma başlamadan evvel her kese selam... Öhü öhü, pardon. Ya bu eşeğin gözleri bantlanmamış biiir. Aksi ispatlanıncaya kadar her eşek masumdur ikiii. Foto da sadece eşeğin burun delikleri görünüyor üç. Yinede tipinden beli eşek olduğu. Teyzeme de geçmiş olsun. İnşallah ciddi bir durum olmaz....
05 Eylül 2013 14:58
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler