YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan kabir ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, anne ve babasının mezarlarını ziyaret etti.
Erdoğan'dan kabir ziyareti
03 Temmuz 2016 / 17:32 Güncelleme: 03 Temmuz 2016 / 18:31

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Karacaahmet Mezarlığı'nda bulunan annesi Tenzile ve Babası Ahmet Erdoğan ile kayınvalidesi Hayriye ve kayınpederi Cemal Gülbaran'ın mezarlarını ziyaret etti.

TARABYA'DAN ÜSKÜDAR'A GEÇTİ

Erdoğan bugün saat 14:45'de Tarabya Köşkü'nden çıktı. Erdoğan saat 15:00'de Karacaahmet Mezarlığı'na ulaştı. Önce anne ve babasının mezarlarını ziyaret eden Erdoğan ardından 300 metre ilerdeki kayınvalidesi ve kayınpederinin mezarlarını da ziyaret edip dua etti.

ARİFE GÜNÜ ZİYARET EDİYORDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki yıllarda arife günü mezarlık ziyaretlerinde bulunuyordu. Mezarlıkların arife günü kalabalık olması ve vatandaşlara sıkıntı çıkarılmaması adına bu yılki ziyaretin bir gün önceye alındığı öğrenildi.

HARÇLIK DAĞITILDI

Mezarlıkta karşılaştığı vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine sevgi gösterisinde bulunanları selamladı. Cumhurbaşkanlığı korumaları çiçek satışı için mezarlıkta bulunanların çocuklarına harçlık dağıttı.

KISIKLI'DAKİ KONUTUNA GİTTİ

Mezarlık ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan uzun bir aradan sonra ilk kez Üsküdar Kısıklı'daki konutuna geçti.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler