YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan güldüren diyalog: Dur yahu kolumu koparacaksın
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara İskitler'de bir lastik dükkanında vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Erdoğan'a Başbakan Binali Yıldırım da eşlik etti. Erdoğan ile yaşlı bir vatandaş arasında yaşanan diyalog dikkat çekti.
Erdoğan'dan güldüren diyalog: Dur yahu kolumu koparacaksın
13 Ekim 2016 / 19:59 Güncelleme: 13 Ekim 2016 / 20:16

Ankara'da, Erdoğan ve Yıldırım'ın ziyaret ettiği lastik dükkanında ilginç diyaloglar yaşandı. 

ELİNİ ERDOĞAN'IN DİZİNE VURDU: BEN BU ADAM İÇİN ÖLÜYORUM

Bir vatandaş, eliyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dizine vurarak "bende kıvırma olmaz, bende her şey doğrudur. Bu adam için ölüyorum ben, babam da bu adama benziyor. Uzun, reis... Vallahi billahi. Yemin ediyorum." dedi. 

"KOLUMU KOPARACAKSIN YA"

Sohbet esnasında dükkana giren yaşlı bir vatandaş ise Erdoğan'ın elini sıktı ve sert şekilde birkaç kez salladı. Duruma şaşıran Erdoğan ise gülerek "kolumu koparacaksın ya. Ya ben senin bu kadar kuvvetli olduğunu bilmiyorum ya." şeklinde karşılık verdi.

Yaşlı vatandaş ise eliyle işaret ederek "reis, reis" dedi.

 // L
Bu nasıl bir tokalaşma yahu. Senin karşındaki koskoca Cumhurbaşkanı. Bu bence çok büyük bir saygısızlık olmuş reise karşı. Yaşı maşı önemli değil kardeşim. Oradakilerden hiç mi biri çıkıp uyarmaz. Adam size uğramış sevgisini göstermiş. Ense tokat muhabbetine girmenin ne alemi var. Benim acayip Canım sıkıldı. Kınıyorum....
14 Ekim 2016 01:16
Evet, o bizim Reisimiz
 // Rasim DUMAN
Canımız cigerimiz, başımızın tâcı, başkomutanımızdır o kahraman insan. Cenâb-ı ALLAH (C.C.) ömrünü uzun, sıhhatini ve hizmetlerini dâim, dünyasını ve âhiretini mâmur eylesin inşâllah....
13 Ekim 2016 Perşembe 23:36
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler