YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan ve Kılıçdaroğlu buluştu
Erdoğan ve Kılıçdaroğlu buluştu
03 Kasım 2012 11:43
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a benzerliği ile tanınan ve CHP'ye üye olan Rafet Özdemir ile Kemal Kılıçdaroğlu'na ikizi kadar benzeyen ancak AK Parti rozeti takan Nusret Gümüşel'in sürpriz buluşması.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a benzerliği ile tanınan ve geçtiğimiz ay CHP saflarına katılan Rafet Ödemir ile Kemal Kılıçdaroğlu'na ikizi kadar benzeyen ancak AK Parti rozeti takan Nusret Gümüşel'in Gebze'deki sürpriz buluşması renkli görüntülere sahne oldu. 

Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Beldesi'nde kasaplık yapan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a benzerliği ile tanınan Rafet Özdemir, AK Parti'ye geçmesiyle gündeme gelen Kemal Kılıçdaroğlu'na da ikizi kadar benzeyen Nusret Gümüşel'e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Darıca'da yaşayan Nusret Gümüşel karşısında Başbakan'a benzeyen Rafet Özdemir'i görünce şaşkına döndü. Daha önce tanışıklığı olan ikili birbirlerine sarılarak hasret giderdikten sonra siyasetle ilgili espri ile karışık koyu bir sohbete daldılar. Kendilerine neden benzerlerinin rakibi olan partiye geçildiğinin sorulması üzerine Başbakan'a benzeyen Rafet Özdemir konunun kısmet olduğunu, Gümüşel ise daha önce CHP'ye gittiğini ancak hiçbir destek göremediği için AK Parti saflarına geçmeyi uygun bulduğunu söyledi. İki lidere siyasi mesajlar da veren ikili farklı partiler de olsalar da her zaman dost olduklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediler.

Zaman zaman kendilerini rollerine kaptıran ikili, samimi masajlar verdi. Başbakan benzeri Özdemir, Gümüşel'e yeni Anayasa'ya destek verip vermeyeceğini sorarken, Gümüşel ise bilemiyorum dedi. Buluşmada konuşan Erdoğan benzeri Rafet Özdemir bu güne kadar sağ kulvarda siyaset yaptığını belirtirken, "Sayın başbakanımıza saygı duyuyorum ama siyasi bazı durumlardan dolayı CHP'ye katılmak durumunda oldum ve bundan da mutluluk duyuyorum" dedi. İha

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler