YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: FETÖ'cü hainleri vatandaşlıktan atacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'de toplu açılış töreninde yurtdışına kaçan FETÖ'cülerle ilgili konuştu. Erdoğan, "FETÖ'cü hainleri vatandaşlıktan çıkaracağız" dedi.
Erdoğan: FETÖ'cü hainleri vatandaşlıktan atacağız
15 Ekim 2016 / 15:06 Güncelleme: 15 Ekim 2016 / 15:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan toplu açılış töreninde Rize'de konuştu. Erdoğan, yurtdışına kaçan vatan haini FETÖ'cülerin artık Türkiye Cumhuriyet'i vatandaşı olmayacağını açıkladı. 

FETÖ'CÜLER BU ÜLKENİN VATANDAŞI OLMAYACAK

İnlerine gireceğiz dedik. Onlar kaçsın, biz kovalaycağız dedik. Kaçıyorlar mı? Kaçtıkları yerin vatandaşı olsunlar. Onlar bu memleketin vatandaşı olmayacaklar.

KORKAK FETÖ

Siz ne mübarek bir milletsiniz. Bizim nene hatunlarımız da Mehmedimiz var. 15 Temmuz gecesi usanmadınız, yılmadınız. Ey FETÖ Pensilvanya'dan bu ülkeyi yönetemezsiniz dediniz. 

Sen korkaksınız. Korkaklar zafer tak'ı dikemez. Gel burada yargılan. Ama gelemez. 15 Temmuz şehitler köprüsünün girişine bir anıt dikeceğiz. Bir de Ankara'ya dikeceğiz. 15 Temmuz'u unutmayacağız, unutturmayacağız. 

FETÖ, PKK, DAEŞ, DHKP-C gibi terör örgütüdür. Bu yapıda olan herkes terör örgütü mensubudur. 

15 Temmuz topyekun bir saldırının ifadesidir. Türkiye tarihinin en ciddi işgal tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktı.

BAŞİKA ORADA DURACAKTIR

Başika üssümüz için kimse bir şey demesin. O üs orada kalacaktır. Irak merkezi yönetimi, sen bizi ziyarete geldiğin zaman bize üs kurun diyen sensin. Hangi üst akıl sana akıl verdi. Bize öyle kuru sıkı atma. Biz bu yola kendimizi ayrı koymuşuz. 

Irak hükümetiyle bizim sorunumuz var. Biz Kuzey Irak'la dayanışma içerisindeyiz. Mezhep çatışmasına sıcak bakmıyoruz. Ezidiler, teröristlerle iş birliği yapmayın. Size kapılarımızı biz açtık. Bazı yanlış oyunların içerisine giriyorsunuz. 

15 Temmuz gecesi yaşananlara baktığımızda İslam'la bu milletin neden beraber anıldığını daha iyi anlıyoruz. 

Bu kardeşiniz neden milli ve yerli vurgusu yapıyor?

Atalarımız ne derdi? Zor oyunu bozar. Türkiye üzerinde bir oyun oynanıyor. Ama biz bu oyunu bozarız. 15 Temmuz bu işin altın vuruşu olacaktı. Hamdolsun onu da geride bıraktık. 

Musul'daki mezhep oyununu görüyoruz. Biz mezhepçi değiliz. Mezhepler din değildir. Hiçbir yorum dinimin üzerinde olamaz. 

 // L
Cumhurbaşkanını hepimiz çok seviyoruz ama poyraz beyin bu aşırı yüceltmeci gereksiz methiyeleri Allah korusun itikadi sıkıntılara da zemin hazırlayabilir. Tarih bunun örnekleri ile dolu. Cumhurbaşkanım Seni çok seviyoruz cümlesi yeterince açık ve güzel değil mi? Aman dikkat....
16 Ekim 2016 09:43
 // Fatih Ç.
PKK yandaşlarını da çıkart Reis...
16 Ekim 2016 00:10
bu nasıl bir biat
 // Ömer
Poyraz ! Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan'ın davası, İsrail ile Türkiye arasındaki siyasi anlaşma ve dokunulmazlık nedeniyle bitti. Türk Hükümeti ve vatandaşları tarafından Mavi Marmara gemisiyle ilgili (katiller hakkında )hiçbir dava açılamaz.. 6 MADDE:
Ekleri açıklanmayacak olan metin 6 maddeden oluşuyor.
...
15 Ekim 2016 Cumartesi 23:49
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler