YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eniştesini işte böyle bıçakladı!
Eniştesini işte böyle bıçakladı!
21 Kasım 2013 22:48
Muğla’nın Marmaris ilçesinde yaşanan aile kavgasında kayınbirader, eniştesini bacağından bıçakla yaraladı.

Olay, Hatipirimi Mahallesi İnönü caddesi üzerinde bir marketin önünde yaşandı. İddiaya göre; İ.U. (İsmail Ustaoğlu) (28) , bir yakını aracılığı ile tanıştığı B.U (Bahriye Ustaoğlu) (26) isimli genç kadın ile  bir ay önce evlendi.

B.U, İzmir’deki , ilk evliliğinden olan 6 yaşındaki oğlu ve annesini de yanına alarak  Marmaris’te kiraladıkları bir evde birlikte yaşamaya başladılar. Ancak  bir süre sonra çiftler arasında kayınvalide ve çocuk yüzünden tartışma yaşanmaya başladı. Aile huzursuzluğunu haber alan B.U’nun erkek kardeşi M.Ü, (Mutlu Üner) (25) sorunu çözmek için İzmir’den Marmaris’e geldi. Kayınbirader ile  enişte arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede evden dışarı taşarak alt kattaki marketin önünde bıçaklı  kavgaya dönüştü. M.Ü , kendisine sandalye ile vurmaya çalışan eniştesini elinde tuttuğu bıçağı  bacağına saplayarak  yaraladı.

Olay yerine çağrılan polis ekipleri  kayınbiraderi  olayda kullandığı bıçakla birlikte yakalayarak gözaltına aldı. Kayınbiraderi tarafından bıçaklanan İ.U ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.Yaşanan kavga anları marketin güvenlik kamerasına yansıdı. B.U kavga anında baygınlık geçirdi. Gözaltına alınan M.Ü, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler