YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyet'ten Okmeydanı’ndaki olaylara ilişkin açıklama
Emniyet'ten Okmeydanı’ndaki olaylara ilişkin açıklama
22 Mayıs 2014 15:24
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Okmeydanı’ndaki olaylar sırasında bir gencin nereden geldiği belli olmayan ateşli bir silahla yaralandığı belirtilerek, olayla ilgili faillerin bir an önce tespit edilmesi için çalışmaların titizlikle yü

Emniyetten yapılan yazılı açıklamada, “22.05.2014 tarihinde İTO Lisesi’nde eğitim öğretimi durdurmak ve okulu işgal etmek amacıyla gelen yüzleri maskeli ve molotoflu grup, bölgede güvenlik amaçlı bulunan polis aracına molotofla saldırmıştır. Saldırı sonucu araçta yangın çıkmış, içinde bulunan görevli personeller yanmak suretiyle yaralanmıştır. Bu olaylar devam ederken Çınar Sokak içinde bulunan bir vatandaşımız, nereden geldiği belli olmayan ateşli bir silahla yaralanmış, akabinde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır.

Bu olayla ilgili olarak fail veya faillerin bir an önce tespit edilmesi ve olayın aydınlatılması için çalışmalarımız titizlik ve kararlılık içinde sürdürülmektedir. Bu vesile ile yaralı vatandaşımıza acil şifalar dileriz” denildi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler