YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emniyet Müdürlüğü'ne saldırı girişimi
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nü koruma amaçlı konulan bariyerleri devirerek binaya girmeye çalışan bir otomobil, nöbetçi polisler tarafından otomatik silahlarla ateş edilerek durduruldu. Hafif yaralanan sürücü gözaltına alındı.
Emniyet Müdürlüğü'ne saldırı girişimi
16 Ağustos 2013 / 07:49 Güncelleme: 16 Ağustos 2013 / 11:47

Olay, saat 04.00 sıralarında, Fatih'teki Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde meydana geldi.

Bariyerleri devirerek ilerleyen ve nöbetçi polislerin 'dur' ihtarına uymayan 35 ERK 75 plakalı otomobil, açılan ateş sonucu durdurulabildi. Metrelerce giden otomobil, Vergi Dairesi’nin önünde kaldırıma çıkarak durdu. Otomobilde bulunan sürücü gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahıs, kısa süre sonra sağlık kontrolü için hastaneye sevk edildi. Şahıs, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Hafif yaralı olduğu görülen şahsın polis olduğu ve daha önce İstanbul’da görev yaptığı iddia edildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor.

 

CİHAN

Şahsı tanıyan biri
 // Nurettin Karaman
Bu şahıs kanser hastasıdır ve aşırı derecede ulusalcı ve işçi partisi hayranı akparti hükümeti düşmanıdır izmirde farklı zamanlarda farklı yerlerde illegal faaliyet içerisinde olmuş aynı zamanda bir tecavüz davası sanıklısıdır...
16 Ağustos 2013 Cuma 23:36
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler