YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emekli başkomiser oğlunu vurdu
Emekli başkomiser oğlunu vurdu
25 Aralık 2013 19:13
Antalya’da emekli başkomiser, tartıştığı oğlunu beylik tabancasıyla bacağından vurdu. Yaralı genç, polis ve sağlık ekiplerinin yardımıyla evin karşısındaki hastaneye götürüldü.

Edinilen bilgiye göre, saat 16.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Memurevleri Mahallesi Atatürk Devlet Hastanesi karşısındaki bir apartman dairesinde meydana gelen olayda, emekli başkomiser Ferhat O. (63), 19 yaşındaki oğlu Serhat O. ile tartışmaya başladı. Baba oğlun tartışmasının zaman zaman balkona taşındığı öğrenilirken, balkonda tartışan baba oğlu gören çevredeki vatandaşlar polise haber verdi.

Devam eden tartışma sonucunda Ferhat O., beylik tabancasıyla oğlu Serhat O.’yu sağ bacağından vurdu. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Serhat O., daha sonra polis ve sağlık ekiplerinin yardımıyla apartmandan çıkarıldı. Atatürk Devlet Hastanesi’nin yakın olması nedeniyle yaralı genç, ambulansa bindirilmeden acil servise götürüldü. Çevredekiler de olanları dikkatle izledi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından baba Ferhat O. ise, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

Serhat O.’nun uyuşturucu bağımlısı ve çeşitli suçlardan sabıkası olduğu ileri sürüldü. Görgü tanığı bir kadın karşıda dolmuş beklediğini belirterek, "Çocuk birkaç kez balkona çıktı. ’Yapma yapma’ diye sesleniyordu. Adam arkasından silahla koşuyordu. Daha sonra silah sesi duyuldu" dedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler