YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Elini kolunu sallayarak cinayet işledi!
Elini kolunu sallayarak cinayet işledi!
17 Nisan 2013 11:26
Bartın'ın Kozcağız beldesinde eşinden boşanan kuaför kadın av tüfeğiyle iş yerinde öldürüldü.

Bartın'ın Kozcağız beldesinde bir hafta önce kuaförlük yapan eski eşini öldüren adamın av tüfeği ile eşini öldürmeye gitmesinin görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. Kozcağız’da bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Yüksel C., siyah bir araçla eski eşinin işyerinin bulunduğu sokağa park ederken görünüyor. Arabada bir dakika durduktan sonra elinde av tüfeği ile eşinin işyerine gidiyor. Yüksel C’nin tüfekle karşıdan karşıya geçerken rahat tavırları dikkat çekiyor. Yaklaşık bir dakika sonra ise, av tüfeği ile koşar adımlarla aracına binerek olay yerinden uzaklaşıyor. Silah sesini duyan esnaflar ise durumu jandarmaya haber verdi.

Olay

Bartın'ın Kozcağız beldesinde bir hafta önce Yüksel C., boşandığı eski eşi Canan Ç. (25)'nin Mustafa Kemal Paşa Caddesi'nde bulunan kuaför dükkanına giderek tartışmış, kaçarak alt katta bulunan fırına giren eşini tüfekle vurarak öldürmüştü. Olay Canan Ç.'nin 4 yaşındaki küçük kızının gözleri önünde olmuştu. Kozcağız'da oto boyacısı olan Yüksel C., karısına tüfekle 5-6 el ateş edip 74 AP 044 plakalı araca binerek olay yerinden kaçmış ve 4 saat sonra yakalanmıştı.

Öte yandan, iddialara göre yaklaşık bir ay önce nafaka davasını kazanan Canan Ç. için nafakayı ödemeyen Yüksel Ç.'nin aracının bağlattırıldığı belirtildi. Katil zanlısı koca, tutuklanarak ceza evine gönderilirken, eşi de toprağa verilmişti.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler