YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Elektriksiz kalınca ölümü göze aldılar
Elektriksiz kalınca ölümü göze aldılar
11 Ocak 2015 17:25
Giresun’un Yağlıdere ilçesine bağlı Tepeköy ve Günece Mahallesinde, elektriksiz kalan vatandaşlar ölümü göze alarak kopan elektrik tellerini kendi imkanları ile bağladılar.

Mahalle sakinleri kopan elektrik tellerini yetkililere bildirmelerine rağmen bir sonuç alamadıklarından yakınarak mecburen bu yola başvurduklarını söylediler.

Kopan telleri bağlayanlar arasında bulunan mahalle sakinlerinden Gökhan Aydın, “2 gün boyunuca etkili olan kar yağışı elektrik tellerini kopardı, bunu yetkililere bildirdik fakat yetkililer '32 tane köy var ve 5 personelimiz var, hepsine aynı anda yetişemiyoruz' dediler. Biz de 2 gün boyunca elektriğin yapılmasını bekledik fakat yapılmayınca kendi imkanlarımız ile kopan telleri bağladık” dedi.

 

İHA

18:44
 // Turkiye Manzarasi
Belediyeler,kamu kurumlari,emniyet ve diger kuruluslar ne zaman gorevini yaptiki bugun yapsin.Mesala Kayserinin Talas İlcesinde belediye otobus suruculeri istedikleri duraklarda dururlar,aracta sigara icerler,vatandasa kotu davranirlar,basvuru yaptigin kisiler surucuden daha kotu davranirlar ve secim zamanida % 60 oy alirlar.Bu millet her turlu hakareti hak ediyor....
11 Ocak 2015 18:44
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler