YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Duran adam eylemi Kocaeli'ye sıçradı
Duran adam eylemi Kocaeli'ye sıçradı
18 Haziran 2013 19:51
Taksim’de başlayan ve neredeyse tüm ülkeye yayılan “Duran Adam” eylemi, İzmit’e de sıçradı. İsimleri belli olmayan iki genç, Cumhuriyet Parkı’nda beklemeye başladı.

Taksim’de Erdem Gündüz isimli şahıs tarafından başlatılan ve “Duran Adam” adı verilen eylem bazı illerde olduğu gibi İzmit’e de sıçradı. Taksim Meydanında 6 saat  devam eden ve kamuoyunda yankı uyandıran durma eylemine çevredeki vatandaşlar destek vermiş, eylemciler polis ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.

Saat 15.00 sularında İzmit Cumhuriyet Parkı’na gelen iki genç, kaldırım üzerinde durmaya başladı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında eylemlerine devam eden ve isimlerini bile söylemeyen gençler hiç kimseyle konuşmazken kendilerine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı. Sadece önlerine bırakılan sulardan zaman zaman içen eylemciler Cumhuriyet Parkı’nda beklemeye devam ediyor.

İHA

Etiketler: , ,
21:25
 // AYAKTA SÇAN ADAM
Bunlar altına bez mi bağlamış ne? Anlaşılan büyükler için de Malfix üretmek lazım. Etrafı pisletebilirler....
18 Haziran 2013 21:25
20:09
 // ZOMBİLER
Zombiler şimdi de İznik te. Yarın da biri birini ısırıp, ayrı bir zombi türüyle karşılaşabiliriz. Zombi istilası bakalım ne zamana kadar devam edecek....
18 Haziran 2013 20:09
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler