YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dört gündür kayıp olan kişinin cesedi baraj gölünde bulundu
Dört gündür kayıp olan kişinin cesedi baraj gölünde bulundu
18 Şubat 2015 03:06
Aydın'daki yakınlarının yanından çarşıya gideceğini söyleyerek ayrıldıktan sonra dört gündür kendisinden haber alınamayan 34 yaşındaki Uğurhan Bilgili'nin cep telefonu sinyalinden yeri belirlendi. Otomobiliyle baraj gölüne uçtuğu anlaşılan Bilgili'nin ces

Bilgili'nin kayıp olduğu gün "Beni 180 ile giderken görsen belki acırsın. Ölümüne gidiyor bu dersin de Azrail yan koltukta. Ağlama sevdam" tweeti attığı ortaya çıktı.

İzmir'in Bayraklı İlçesi'nde yaşayan, bir süre önce eşinden boşandığı belirtilen web tasarımcısı bir çocuk Uğurhan Bilgili, Nazilli'nin Cumhuriyet Mahallesi'ndeki baba ocağını ziyaret etmek amacıyla bir hafta önce ilçeye geldi. Birkaç gün annesi Ayşe Bilgili, babası Necdet Bilgili ve yakınlarıyla vakit geçiren Bilgili, geçen salı günü, çarşıya gideceğini söyleyerek 20 AUH 73 plakalı otomobiliyle buradan ayrıldı. İlerleyen zamana rağmen dönmeyen ve cep telefonuna da ulaşılamayan Bilgili'nin başına bişey gelebileceğinden şüphelenen yakınları, polise kayıp başvurusunda bulundu. Bunun üzerine arama çalışması başlatıldı.

Bilgili'nin telefon sinyalininen son jandarma bölgesi olan Bozdoğan İlçesi Kemer Mahallesi Bozdoğan yolu üzeri Kemer Baraj Gölü çevresinde alındığı tespit edildi. Jandarma ekipleri 20 kişilik ekiple, bölgede arama çalışması başlattı. 25 kilometrelik alanda yürütülen çalışmalar sonuçsuz kalırken, gölet suyu üzerindeki yakıt fark edildi.

Emniyet kemeri takılı halde bulundu

Aydın ve Kuşadası AKUT ekipleri ile Muğla Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Su Altı Arama Timi'nden yardım istendi. Bölgeye gelen balık adamların yaptığı çalışmada bugün saat 10.00 sıralarında sekiz metre derinlikte otomobil ile ön koltukta emniyet kemeri takılı Bilgili'nin cesedine ulaşıldı. Yaklaşık 35 metre mesafeden gölete uçtuğu sanılan Bilgili'nin cesedi otomobilden çıkartıldı. Nazilli İlçe eski Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan'ın yeğeni olan Bilgili'nin cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Otomobil de vinç yardımıyla sudan çıkartıldı. Eşinden daha önce boşanan, birsüre önce de kız arkadaşından ayrıldığı ve üzüntülü olduğu belirtilen Bilgili'nin kayıp olmadan önce "Beni 180 ile giderken görsen belki acırsın. Ölümüne gidiyor bu dersin de Azrail yan koltukta. Ağlama sevdam" ile son olarak "Ölümden de döndük şuan" yazılı ardı ardına iki tweet attığı ortaya çıktı. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler