YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Döner bıçaklı caniler tutuklandı
Döner bıçaklı caniler tutuklandı
18 Şubat 2010 20:20
Konya'da taksi parasını ödemeyip, taksiciye döner bıçakla saldırıp ağır yaralayan iki şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Olay, dün gece yarısı merkez Karatay ilçesi Aslanlıkışla Caddesi üzerinde bir petrol istasyonunun önünde meydana gelmişti. Babası'nın yerine gece ticari takside çalışan 35 yaşındaki Fahrettin Özgüler'i, taksi parası ödemeyip döner bıçağıyla 9 yerinden yaralayan Mehmet Volkan Ü. (21) ile Ahmet K.'nin (20) poliste ifadesi alındı. İfadeleri tamamlanan şüphelilen Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Savcıya ifade veren şüpheliler sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüphelilerin daha önce adam yarala ve cinayete karıştıkları öğrenildi.  
  
SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR 

9 yerinden bıçaklanarak ağır yaralanan taksici Fahrettin Özgüler, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılmıştı. Hastanede ilk müdahelinin yapılmasından sonra ameliyata alınan Özgüler, 2 saatlik bir operasyon geçirdi. Ameliyatı başarılı geçen taksicinin durumunun ciddi olduğu ve yoğun bakım servisinde tutulduğu öğrenildi. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler