YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Döner bıçaklarıyla dehşet saçtı
Döner bıçaklarıyla dehşet saçtı
19 Temmuz 2010 20:30
Çeşitli suçlardan sabıkalı bir kişi, eline aldığı döner bıçaklarıyla kentin göbeğinde dehşet saçtı.

Çorum'da çeşitli suçlardan sabıkalı bir kişi, eline aldığı döner bıçaklarıyla kentin göbeğinde dehşet saçtı. Caddeyi birbirine katan saldırgan, bir otomobilin camını kırdıktan sonra, boğazını kesip hastanelik oldu.  

Gazi Caddesi üzerindeki bir dondurmacının önünde meydana gelen olay amatör bir kamera tarafndan saniye saniye görüntülendi. 

Çeşitli suçlardan sabıkası bulunan ve alkollü olduğu iddia edilen E.T. bir kafeden aldığı iki adet döner bıçağını çevresine savurarak küfür etmeye başladı. Döner bıçaklarını kaldırıma vuran ve daha sonra da caddeden geçen otomobillere saldırmaya başlayan Erol T, caddenin karşısına geçerek bir otomobilin arka camını patlattı. "Bu nasıl hayat" şeklinde bağırarak küfürler eden saldırgan, daha sonra döner bıçaklarıyla kendine zarar vermeye başladı. Sağ elinde bulunan bıçakla boğazını kesen E.T , kısa bir süre sonra caddenin ortasına yığıldı.  

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, Gazi Caddesinde çift yönlü olarak bir süre trafiğe kapatıldı. Trafiğin kilitlenmesi nedeniyle polis ekipleri ve ambulans olay yerine ulaşmakta güçlük çekti. Ambulansla Çorum Devlet Hastanesine kaldırılan Erol T.'nin ameliyata alındığı öğrenildi.  

Olayın ardından kaldırım ve caddedeki kanlar, çevredeki esnaflarca temizlendi. Belediye temizlik ekipleri de otomobile ait cam parçalarını temizledi. Polis de döner bıçaklarına el koydu. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler