YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Doktora yumruklu saldırı!
Doktora yumruklu saldırı!
28 Ağustos 2013 21:00
Bursa'nın Kestel ilçesinde, bir doktor uğradığı yumruklu saldırı neticesinde hastanelik oldu.

Edinilen bilgiye göre olay, Ahmet Vefik Paşa Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi. Muayene olmak için sağlık merkezine gelen B.K, sıra beklemesi konusunda kendisini ikaz eden Dr. Hamdi S. ile tartıştı.

Muayenehanede başlayan tartışma sağlık merkezinin giriş kapısına kadar devam etti. Vatandaşlar iki tarafı sakinleştirmek istediği sırada B.K. kapının önünde duran doktora yumrukla saldırdı. Doktor yüzüne isabet eden yumrukla kanlar içinde kaldı. İlk müdahalesi sağlık merkezindeki arkadaşları tarafından yapılan Hamdi S, 112 acil servis ekipleri tarafından Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Konula ilgili konuşan B.K'nin dayası Orhan Özateş, “Yeğenim Ege Üniversitesi'nde okuyor. Burada aile doktoru yok. Hasta olduğu için doktordan ilaç yazmasını istemiş. Doktor ise yazmayacağını söylemiş. Bu yüzden biraz tartışmışlar. Önce doktor saldırmış. Olay bundan ibarettir” dedi.

Doktora saldıran zanlı polis ekipleri tarafından sağlık merkezinin bahçesinde gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

İHA

21:46
 // MAGANDALAR VE KOKANALAR
Bu ne ya! İmam ezan okur, imam'a saldırılır, doktor tavsiyede bulunur, doktor'a saldırılır. Ülkemiz şiddet manyağı kokana kadınlarla, maganda erkek cennetine dönmüş de haberimiz yok....
28 Ağustos 2013 21:46
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler