YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Doğurduğu bebeğinin kafasını koparıp...
Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Kimya Bölümü 3'ncü sınıf öğrencisi Ü.T., iddiaya göre, kredi yurtlar kurumu tuvaletinde doğurduğu bebeğinin başını kopartıp, odasındaki buzdolabında sakladı.
Doğurduğu bebeğinin kafasını koparıp...
15 Kasım 2013 / 20:48 Güncelleme: 15 Kasım 2013 / 20:51

Olay, askerde olan sevgilisinin geldiği izinde olayı öğrenip, ikna ettiği kadını emniyete götürmesiyle ortaya çıktı.

Pamukkale Üniversitesi Kimya Bölümü 3'ncü Sınıf öğrencisi Ü.T., kampüs içinde bulunan kredi yurtlar kurumunda kalırken, kantinde çalışan F.C. ile tanıştı. İkili bir süre gönül ilişkisi yaşadı. Kantinde çalışan F.C., 9 ay önce askere gitti. Üniversitenin Kınıklı kampüsündeki Kredi Yurtlar Kurumu'nda kalan Ü.T., hamile olduğunu arkadaşlarından gizledi. Üç gün önce yurdun tuvaletinde doğum yapan Ü.T., iddiaya göre, kız bebeğin başını kopardıktan sonra poşete koyarak odasındaki buzdolabına sakladı. Askerden izne gelen ve olayı duyan F.C., üniversiteli Ü.T.'yi ikna ederek avukatlarıyla birlikte emniyete götürdü.

İfadesi alınan Ü.T.'nin bebeğin ölü doğduğunu ve ne yapacağını bilmediği için paniğe kapıldığını söylediği öğrenildi. Polisler, Ü.T.'nin yurttaki odasında arama yaparak, ölü bebeğin gövdesini ve başını aldı. Bebeğin cesedi otopsi için Denizli Adli Tıp Kurumu morguna götürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

DHA

21:33
 // KIZLI ERKEKLİ BEBEK KATLİAMI
Yeağ hökömöt bözöm höyöt törzömözö köröşöyöooor diyenler, bu iğrenç vahşete ne diyecek acaba? Lanet olsun ya! Param olsa, bu ülkeyi terk edip, başka diyarlara gidecem. Böyle insanlarla aynı ülkede yaşamak bir zillet oldu....
15 Kasım 2013 21:33
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler