YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Doçenti öldüren profesör: "Ne yapalım hayırlısı..."
Konya Selçuk Üniversitesi'nde Doç.Dr. Celalettin Öztürk'ü boğazını keserek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Prof.Dr. Ahmet G.'nin, ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilirken, 'Ne yapalım, hayırlısı böyleymiş' dediği öğrenildi.
Doçenti öldüren profesör: "Ne yapalım hayırlısı..."
07 Haziran 2014 / 22:07 Güncelleme: 07 Haziran 2014 / 22:09

Geçen pazartesi günü cinayeti işlediktenh sonra bir otele yerleşen Prof. Dr. Ahmet G.'nin burada, yakalandığı perşembe gününe kadar otelden çıkmadığı ve en iyi ağır ceza avukatını bulmak için araştırma yaptığı öğrenildi. Dün adliyede yaklaşık 8 saat sorgulanan Prof. Dr. Ahmet G.'nin tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildikten sonra, ''Ne yapalım, hayırlısı böyleymiş'' dediği ileri sürüldü. Mahkemede ifadesi tamamlanan Prof.Dr. Ahmet G., 'Kasten adam öldürme' suçundan tutuklanarak, cezaevine kondu.
 
Cinayetin ardından emeklilik dilekçesini üniversite yönetimine sunduğu öğrenilen Prof.Dr. Ahmet G.'nin dilekçesinin Sosyal Güvenlik Kurulu'na gönderildiği bildirildi. Eşi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Handan G.'nin de geçen çarşamba günü rapor aldığı ve önümüzdeki hafta içi göreve başlayacağı öğrenildi.
 
Sekreter ikinci evliliğini yapmış

 
'Cinayete iştirak suçundan' gözaltına alınan çıkarıldığı mahkemece 'adli kontrol' kararıyla serbest bırakılan sekreter Asuman S. de evinine kapandı, basın mensuplarının görüşme talebini reddetti.
 
İkinci evliliğini yaptığı öğrenilen Asuman S.'nin, cinayetin ardından Prof. Dr. Ahmet G. ile buluştuğu öne sürülürken, ifadesinde cinayetle bilgisinin ve ilgisini olmadığını söylediği iddia edildi.

00:26
 // YUHH!!
Memleket ne hale gelmiş... Prf, Doçent'i öldürüyor. İnanasım gelmiyor....
08 Haziran 2014 00:26
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler