YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır'da teröristler kına gecesini bastı
Terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'li grup, Diyarbakır'da bir kına gecesini basarak savurdukları tehditlerle düğünü iptal ettirdi.
Diyarbakır'da teröristler kına gecesini bastı
07 Ağustos 2015 / 04:05 Güncelleme: 07 Ağustos 2015 / 07:12

Edinilen bilgilere göre olay, Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesine bağlı Seyrantepe semti Aziziye Mahallesi 600. sokakta meydana geldi.

Yüzlerinde maske ve ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan YDG-H'li bir grup terörist, vatandaşların halay çektiği esnada kına gecesini basarak orada bulunanları tehdit etti.

'Düğün iptal olur, yoksa kan akıtırız' diyerek tehditler savuran ve düğünü iptal ettiren teröristler daha sonra Seyrantepe kavşakta güvenlik önlemi alan polis ekiplerine de ses bombası ve havai fişeklerle saldırdı.

Polis ekipleri düğün basan ve zırhlı ekip otolarına saldırıp ardından kaçan yüzü maskeli ve silahlı kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

 // umut turk
İhbar gitmiştir gürültü oluyor diye. Adamlar asayişi sağlıyor. Nasıl ya HDP ye oy verirseniz işte geleceginizden ufak kesitler yaşatıyor size Türkiye partiniz HDP ve onun arkasında va figeniin arkasında duran PKK....
07 Ağustos 2015 18:01
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler