YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır'da karakola bombalı araçla saldırı: 3 şehit
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde jandarma karakoluna terör örgütü PKK mensuplarınca bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda 3 asker şehit oldu, 22 asker yaralandı.
Diyarbakır'da karakola bombalı araçla saldırı: 3 şehit
25 Mart 2016 / 08:20 Güncelleme: 25 Mart 2016 / 08:26

Diyarbakır- Lice karayolu üzerinde bulunan Mermer Jandarma Karakoluna PKK'lı teröristler tarafından bombalı kamyonla saldırı düzenlendi. 21.15 civarında gerçekleştirilen saldırı sonrası çatışma sürüyor.

3 asker şehit düştü

Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Çok sayıda ambulans istenen bölgede şehit ve yaralıların olduğu bildirildi. PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 3 asker şehit oldu, 22 asker yaralandı.

Bölgeye çok sayıda ambulans ve UMKE ekibi istendi. Yaralılar, Diyarbakır Asker Hastanesi'ne getirildi. Bölgede halen yaralıların olduğu belirtildi.

Diyarbakır-Bingöl Karayolu trafiğe kapatıldı.

Saldırının ardından güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı. Bölgede operasyon sürüyor. Skorsky helikopterlerin katılımıyla hava operasyonu başlatıldı.

 

Ömer kardesim
 // uykucu
aklina, ellerine saglik, omrune berekert insallah....
25 Mart 2016 Cuma 09:19
 // Ömer
bu ülkde kişiye mahsus adalet, gelir adalesizliği ve bürokratik oligarşi ahlaksızlığı devam ettikçe birileri bu ahlaksızlığı iradesizler üzerinden kullanmaya devam edecek. Birileride bu ahlaksızlık üzerinden alçakça RANT devşirmeye devam edecek....
25 Mart 2016 07:45
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler