YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır'da eylemci polisin silahını almaya çalıştı
Diyarbakır'da yürüyüş yapmak isteyen gruptan bir kişi polisin silahını almak istedi.
Diyarbakır'da eylemci polisin silahını almaya çalıştı
28 Şubat 2016 / 11:10 Güncelleme: 28 Şubat 2016 / 11:13

Diyarbakır'da, sokağa çıkma yasağıyla birlikte ve PKK'ya yönelik operasyonların sürdüğü Sur İlçesi'ne yürümek isteyen gruplara polis izin vermeyince olaylar çıktı.

Cadde ve sokakları barikatla kapatmak isteyen gruplara polis gaz ve tazyikli suyla müdahale etti. Çıkan olaylar sırasında polis, zaman zaman taş atanları dağıtmak için havaya ateş açtı.

EYLEMCİ POLİSE SALDIRDI

Cadde üzerinde polise taşlı saldırıda bulunanlardan HDP'li eylemci polise saldırarak elindeki silahı almaya çalıştı. Polise saldıran eylemci yakalanarak gözaltına alındı.

İşte o anlar;

 // Fenerli
Köpeğin peşine koşuyor vurun adi pkklıları...
28 Şubat 2016 17:39
CE HA PE GEÇMİŞ OLSUN A GİTMİŞTİR EYLEMCİ NİN AİLESİNE
 // ANGARALI
O HAİN SİLAHI ALSAYDI POLİSE GERİMİ VERECEKTİ!? PEKİ SİLAHINI KAPTIRMAYAN POLİS NEDEN HAVAYA ATEŞETTİDE HAİNİN BACAKLARINA SIKMADI!?? BU HAİNLERİN KIBLESİ ABD VE AB DE BU HAREKETİN KARŞILIGI NE OLUR!?? CE HA PE Lİ SEÇMEN,CE HA PE Lİ HAİN SEÇMEN CE HA PE NİN HAİN YÖNETİCİLERİ MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR...........
28 Şubat 2016 Pazar 15:24
 // Rasim DUMAN
Polisimizin boyle madara ve maskara edilmesini onleyecek kanuni duzenlemeleri eger bu hukumet en kisa zamanda meclisten gecirmez ise, hakkimi helal etmiyorum ! Yahu bu insanlar en aziz varliklarini, "canlarini" bizim icin ortaya koyuyorlar, biz onlara boyle hakaret edilmesini onleyecek agirlikta bir ceza getiremiyoruz !!! Bundan aciz degiliz, ama yapmiyoruz ; nicin ?!!!...
28 Şubat 2016 15:07
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler