YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır'da belediyeden zenginlere ayrıcalıklı hizmet
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, HDP'li siyasetçilerin milyonluk villalarda yaşadığı Diclekent'te çalışmalara ara vermiyor.
Diyarbakır'da belediyeden zenginlere ayrıcalıklı hizmet
07 Ekim 2016 / 15:01 Güncelleme: 07 Ekim 2016 / 15:09

Terör örgütü PKK'ya destek olduğu gerekçesiyle belediyelere kayyum atanmasından sonra Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kayyum kararına tepki olarak otobüs seferlerini durdurmuştu.

ZENGİNLERE ÖZEL HİZMETLER

Eylem için sokaklardaki çöpleri etrafa saçan temizlik işçilerini bünyesinde bulunduran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, HDP'li siyasetçilerin ve zenginlerin yaşadığı bölge olarak bilinen Diclekent'e karşı özel bir tutum sergiliyor.

DİYARBAKIR'DA HENDEK KAZILMAYAN TEK YER

Terör örgütü PKK'nın hendek kazmaya başladığında tek bir taşın bile atılmadığı Diclekent'te, belediye tarafından asfalt çalışması yapıldı.

SUR'DA HENDEK, DİCLEKENT'TE HİZMET

Diğer ilçelerde terör örgütü PKK'ya iş makineleriyle hendek kazarak yardım eden belediyeler, söz konusu Diclekent olunca hizmette kullanılıyor.

 // Ömer
Hainleri Eleştirirelim derken Karunlaşan Haramileri "bizden” diye görmemezlikten gelip sonra Müslümanlık taslamayalım lütfen! Ankara çok mu iyi? ayıp...
07 Ekim 2016 16:32
FUKARA
 // FAKİR
O AYRICALIĞI SADECE TERÖRİST BELEDİYELER YAPMIYOR. İSTANBUL ANKARA KONYA İZMİR BÜTÜN BELEDİYELER AYNI BİR GÜN ŞURADA SEFAKÖY DE SABAH METROBÜS DURAĞINDA KALABALIK HABERİ GÖRÜRSEM SİZEDE DUA EDERİM :)...
07 Ekim 2016 Cuma 15:25
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler