YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır'da 18 terörist öldürüldü
Lice ve Silvan ilçelerinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda 18 terörist öldürüldü.
Diyarbakır'da 18 terörist öldürüldü
20 Ağustos 2015 / 00:55 Güncelleme: 20 Ağustos 2015 / 07:49

Diyarbakır'ın Lice ve Silvan ilçelerinde huzur ve sükunetin sağlanması amacıyla terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda 18 terörist etkisiz hale getirildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Lice'de yol kesen, durdurdukları araçlarda kimlik kontrolü yapan, asker ve polis kaçıran, güvenlik güçlerine pusu kuran bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik, 7. Kolordu Komutanlığı, Jandarma Bölge Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve Özel Hareket Şube Müdürlüğü ekiplerinin de aralarında bulunduğu 700 güvenlik görevlisiyle 2 gündür yapılan operasyonlarda, güvenlik güçlerine pusu kurarak ateş açan 14 terörist etkisiz hale getirildi.

Fisovası mevkisi kırsalında operasyonların devam ettiği, yer yer şiddetli çatışmaların yaşandığı, bölgeden dumanların yükseldiği bildirildi.

Silvan ilçesinde, Aile Sağlığı Merkezi'nde sağlık hizmeti verilmesini engelleyen, hendek kazan, yola barikat kuran terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonda ise 4 terörist etkisiz hale getirildi.

Terör ve yıldırma eylemleriyle vatandaşı ekonomik, sosyal faaliyetlerini yürütme ve seyahat etme haklarını kullanmaktan mahrum bırakarak mağdur eden terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonların sürdürüldüğü ifade edildi.

Başka çare yok...!!!
 // Muhafız
Eğer gerçekten terör örgütü pkk tamamen yok edilmek isteniyorsa tek bir yolu var;o da pkk'nın yurt dışındaki bütün kamplarına aynı anda hava operasyonu düzenlenmesi ve bu düzenlenecek hava operasyonlarında 3000 librelik bombalara Hardal gazı konularak veya napalım bombaları kullanılarak kamplar bombalanmalıdır. sonra yurt içindeki kamplar tespit edilerek kara operasyonlarıyla tamamen yok edilmelidir. Bunlarlada kesin sonuç alınmazsa 3 kilotonluk B61A1 taktik, balistik nükleer silah kullanılmalı...
20 Ağustos 2015 Perşembe 12:02
ACİLL
 // yılmaz türk
geberen pkk itlerinin leşlerinin gösterilmesi çok mu zor? gösterinde dosta güven düşmana korku olsun. infiale sebep olur denirse eğer. infialimi kaldı.savaş var savaş ...
20 Ağustos 2015 Perşembe 09:05
uyanin
 // engin
bunu bir de onların yetimlerin sorun katilleri öldürünce onların babaları geri gelmedi bırakın artık su çözüm sürecini kobraya inanarak sarılıp kucağınıza alabilir misiniz bu itlerin taşması amerikanin israilin almanyanın İngiltere bin elinde nasıl bu ermeni tohumu vatan hainlerine guvenirsiniz siz de tarafsız değilsiniz AKP yanlış yaptığında sen burada yanlış yaptın diyebilme cesaretini gosteremiyor sunuz...
20 Ağustos 2015 00:08
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler