YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nden göz yaşartan klip
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nce, sokağa çıkma yasağının bazı mahallelerinde sürdüğü Sur ilçesinde şehit düşen güvenlik güçlerinin anısına hazırladığı klip, izleyenleri gözyaşına boğdu.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nden göz yaşartan klip
16 Nisan 2016 / 11:40 Güncelleme: 16 Nisan 2016 / 14:30

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü tarafından, 2 Aralık’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının bazı mahallerinde devam ettiği Sur ilçesinde şehit düşen asker ve polislerin anısına klip hazırlandı.

Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarında yayınlanan klip, izleyenleri gözyaşlarına boğdu. “Vatanımız uğruna canını feda eden polis ve asker şehitlerinizin anısına…” sözleriyle başlayan 3 dakika 8 saniyelik klipte, ilçenin terör olaylarından önceki ve sonraki görüntüleri ile tarihi yapıların görüntülerine yer verildi.

Klipte, güvenlik güçleri ile teröristler arasındaki çatışmalar, helikopterle havadan tespit edilen teröristler, sivilleri kurtarma anları ve başta tarihi Kurşunlu Cami olmak üzere, teröristlerce yakılan okul ve evler ile şehit cenaze törenlerinin görüntülerine de yer verildi. 

Müslüman
 // MMOM
Müslüman, içinden günde 40.000 Elhamdülillah Tesbihin çek, sağlıklı sıhhatli her türlü nimetlerden yararlandığının yerine Allah (C.C.) a şükür etmiş ol....
16 Nisan 2016 Cumartesi 20:54
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler