YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyanet'ten Atatürk heykelleri iddiaların yalanlama!
Diyanet'ten Atatürk heykelleri iddiaların yalanlama!
24 Mayıs 2016 08:14
Diyanet İşleri Başkanlığı, Mehmet Görmez ve Atatürk heykelleri polemiğine son noktayı koydu. İddiaları yalanlayan Diyanet, "19 Mayıs'ta Atatürk heykelleri ile ilgili söylediği iddia edilen cümleler Mehmet Görmez'e ait değildir" dedi.

Başkanlık Basın Müşavirliğinin resmi Twitter hesabından yapılan  açıklamada, Başkan Görmez'in 19 Mayıs'ta Atatürk heykelleri ile ilgili söylediği  iddia edilen cümlelerin kendisine ait olmadığı ve Görmez'in belirtilen günde  konuyla ilgili bir konuşma veya açıklama yapmadığı belirtildi.

Açıklamada, "Birkaç gündür Diyanet İşleri Başkanımıza isnat edilerek,  sosyal medyada gündeme getirilen açıklamalar kendisine ait değildir. 19 Mayıs'ta  dile getirdiği iddia edilen cümleler yalan ve maksatlı olup, milletimizin bu  iftiralara itibar etmeyeceği açıktır." ifadeleri yer aldı.

 // Ömer
islam Dininde put (heykel)a tapma günah mı değil mi? Şayet laiklik denilen safsataya göre din devlet işleyişi ayrı ise manukyandan tahsil edilen vergilerden maaş almak ne kadar islami ve ahlaki? 28 şubat döneminde ankara ıst. yolu üzerindeki hava kom.içindeki gidenin fişlendiği camii minaresinin tepesindeki atatürk heykelciğine ne diye müsaade ettiler? Bu Müslüman ! Ülkede hep riyakarlık riyakarlık riyakarlık ve makam tapıcılıği......
24 Mayıs 2016 08:58
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler