YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyanet İşleri Eski Başkan yardımcılarından Hamdi Mert hayatını kaybetti
Diyanet İşleri Eski Başkan yardımcılarından Hamdi Mert, 73 yaşında vefat etti. Kanal A program yapımcılarından Mehmet Toprak'ın kayınpederi olan Mert'in cenazesi yarın Mersin Bozyazı'da toprağa verilecek.
Diyanet İşleri Eski Başkan yardımcılarından Hamdi Mert hayatını kaybetti
26 Temmuz 2015 / 17:41 Güncelleme: 26 Temmuz 2015 / 19:56

Diyanet İşleri Eski Başkan yardımcılarından Hamdi Mert, hayata gözlerini yumdu. Beş yıldır kanser tedavisi gören Mert için Ankara Kocatepe Camii'nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazını kıldıran Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez; " Ahirete hazır olduğunu hep bize ifade etti. Hastalığının en zor zamanlarında dahi aşkını, ibadetini bırakmadı" dedi.

Ailesi ve sevneleri son yolculuğunda Mert'i yalnız bırakmadı. Mert'in damadı olan  Kanal A program yapımcısı ve sunucusu Mehmet Toprak, kayınpederinin cenazesinde taziyeleri kabul etti. Mert'in cenazesi yarın saat 10:00'da Mersin Bozyazı ilçesi Denizciler Camii'nde toprağa verilecek.

KANALAHABER/ÖZEL İÇERİK

kanal-a--222.jpg kanl-a-333.jpg

 // ali Yaşar
Allah mekanını cennet eylesin, bizlerede islam adına güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Kişi ölünce hocamız gibi hayirla yâd edilebilmeyi bizlerede Rabbi rahimimiz nasip eylesin...
31 Temmuz 2015 17:04
TAZİYE
 // Nedim ÖNAL
ALLAH RAHMET EYLESİN....
28 Temmuz 2015 Salı 14:51
 // Anamurlu
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Hocamız çok değerli bir insandı. Gazi Mert hocamızada başsağlığı dileriz....
27 Temmuz 2015 21:07
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler