YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyanet İşleri Başkanı Görmez büyük tehlike atlattı
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli, Van'da düzenlenen temel atma töreninde fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi nedeniyle büyük tehlike atlattı.
Diyanet İşleri Başkanı Görmez büyük tehlike atlattı
19 Mayıs 2017 / 17:50 Güncelleme: 19 Mayıs 2017 / 18:38

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Van Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay'ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı.

Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu.

Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.

EEE OLACAGI BUYDU
 // KASTAMONULU
SİYASİLERİ YANİ KİRLENMİŞ İNSANLARI KOLTUKLARA DİNİMİZİ RUHANİ OLMASADA TEMSİL EDEN ŞAHSİYETİ SANDALYEYE OTURTURSANIZ RÜZGAR FIRTINA OLUR ESİVERİR.....
19 Mayıs 2017 Cuma 18:57
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler