YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DİKKAT! Elektrik kesintisi
DİKKAT! Elektrik kesintisi
14 Aralık 2009 18:26
Ankara ve İstanbul'da elektrik kesintisi

Ankara'nın bazı yerlerinde yıllık periyodik hat bakım-onarım ve işletme çalışmaları nedeniyle Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre, 17 Aralık Perşembe günü Çankaya, Altındağ, Keçiören, Sincan ve Polatlı ilçelerine bağlı bazı bölge ve semtlere elektrik verilemeyecek.


--------------------------------------------------------------------------------

Beyoğlu'nda yapılacak çalışmalar nedeniyle 16, 17, 18 ve 20 Aralık tarihlerinde bazı semtlerde 8'er saat süreyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 07.00-15.00 saatleri arasında 16 Aralık Çarşamba günü “Halıcıoğlu Mahallesi, Ayazma,

Çukurbeyler, Elvandirek, Büklüm, Unvan, Şeref, Tokaç, Alt Maltız, Şan, Cami, Ayazmaaltı, Yıldırım ve Derearalığı sokakları ve civarına” elektrik verilemeyecek.

17 Aralık Perşembe günü “Piripaşa Mahallesi, Zümrüt, Dereiçi, Dere, Meydan ve Meydan Çıkmazı sokakları ve civarında”, 18 Aralık Cuma günü “Halıcıoğlu Mahallesi, Halıcıoğlu Caddesi, Sivas, Yıldırım, Yıldırım Aralığı, Halıcıoğlu, Dereiçi Sokak ve civarında”, 20 Aralık Pazar günü “Müeyyedzade Mahallesi, Kemeraltı Caddesi, Şekerbank, Türkiye Yatırım Bankası, Galata Beyaz, Galata Mandıra, Kafesçi, Hacı Mimi, Eski Parmak, Zevani ve Arapoğlan Sokak ve civarında” kesinti uygulanacak.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler