YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diego'nun babasından transfer açıklaması!
Diego'nun babasından transfer açıklaması!
15 Mayıs 2015 18:02
Fenerbahçeli futbolcu Diego Ribas'ın babası Djair Ribas, önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin sezon başında renklerine bağladığı Diego Ribas, son haftalarda performansını yükseltirken ilk 11'in değişmez ismi olmayı başardı. Sarı-lacivertli futbolcunun gelecek sezonda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, bitime 3 hafta kala babasından açıklamalar geldi.

Diego Ribas'ın babası Djair Ribas, oğlunun Brezilya'ya geri döneceği ve Flamengo'ya imza atacağı iddialarına değinirken bir ayrılığın yaşanabileceğinin sinyallerini verdi.

Brezilyalı yıldızın menajerliğini de yapan babası Djair, "Flamengo'dan kimse ile konuşmadım. Bu haberler nereden çıkıyor bilmiyorum. Diego'nun Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmesi var. Yine de oğluma Brezilya'dan bir ilginin olduğunu söyleyebilirim. Ülkene geri dönmen her zaman güzel olmuştur." dedi.

İki aylık alacağından dolayı kulübe ihtarname çeken Diego Ribas'ın yanlış anlaşıldığını söyleyen Djair Ribas, bu konu hakkında da bilgilendirme yaptı.

"Türkiye'de bir yanlış anlaşılma oldu ama sonrasında her şey çözüldü. Diego şu anda Fenerbahçe'de mutlu"

Flamengo'nun 3 senedir dinmek bitmeyen Diego Ribas sevdası ortaya çıktı. 2012'de Wolfsburg'dan kiralanacak olan Diego'nun transferi suya düşmüştü.

 

SPORX

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler