YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Denizli’de doğalgaz borusu patladı
Denizli’de doğalgaz borusu patladı
09 Aralık 2013 23:58
Denizli’de kepçeyle yapılan yol çalışması sırasında delinen doğalgaz borusu büyük bir gürültüyle patlarken, etrafa saçılan taşlardan dolayı 4 araç zarar gördü.

Olay akşam saatlerinde Bağbaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Yol yapım çalışmasında kullanılan kepçe bir doğalgaz borusunu büyük bir gürültüyle patlattı. Olayın ardından patlamanın meydana geldiği bölgeye polis ve doğalgaz dağıtım şirketinin yetkilileri geldi. Doğalgaz vanadan kesilirken, bazı araçların camlarının da gelen taşlar nedeniyle kırıldığı görüldü. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alırken, bazı bölgelere doğalgazın verilemediği kaydedildi.

Konuyla ilgili olarak Kentgaz'dan yapılan açıklamada, ''Dere ıslahı çalışmaları sırasında ana taşıyıcı boru hattına 3. şahıslar tarafından hasar verilmiştir. Bu nedenle şehrin bir bölümüne doğalgaz verilememektedir. Bu süre zarfında tüm yakıcı cihazlarınızın ve ocaklarınızın kapalı durumda olduğunu lütfen kontrol ediniz. Kentgaz tarafından onarım çalışmaları hızla başlatılmıştır. Gelişmelerle ilgili tekrar bilgi verilecektir” dedi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler