YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Denizhan Vural kendini böyle savundu!
Denizhan Vural kendini böyle savundu!
15 Aralık 2017 14:06
Denizhan Vural, düzenlediği basın toplantısında, oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ı Beşiktaş Etiler'deki bir otelde geçen hafta dövdüğü iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Denizhan Vural, düzenlediği basın toplantısında, oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ı Beşiktaş Etiler'deki bir otelde geçen hafta dövdüğü iddialarıyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Olay gecesi biz otele gittiğimizde adının sonradan oyuncu Hakan Yılmaz olduğunu öğrendiğim şahıs; vatanına, milletine, bayrağına, devletine inancı olan bir kişinin kabul edemeyeceği küfür ve hakarette bulunarak yanımızdan geçti.

Olayın öncesinde ne olduğunu bilmiyoruz. Tahminim bir olay gerçekleşti. Bu gerginlik anında bizim yanımızdan geçerken de sinirliydi. O ara göz göze geldik. O esnada 'Siz de onlardansınız. Belli. Ne bakıyorsunuz? Önünüze bakın' diye bize de laf attı. Kamera kayıtlarında her şey net bir şekilde gözükmektedir. Arkasına dönüp bize baktığı esnada hakaret ve küfür içerikli konuşmalarına devam ettiği kameralarda ortadadır.

Aynı zamanda bizim yanımızdan geçerken yalnızdı. Eşini falan görmedik. Bunun üzerine çok gerildim. Tepkimi göstermek adına yanına doğru ilerledim. Eşini görmedim, eşinin olduğunu bırak, yanında bir bayan olduğunu görseydim hesinlikle kendim gitmez, otelin güvenlik görevlilerine müdahale gerektiğini belirterek şikayette bulunurdum.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler