YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dağlıca'dan acı haber: 3 şehit, 6 asker yaralı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada, Hakkari'nin Dağlıca ilçesinde, teröristlerle çıkan çatışmada 3 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı.
Dağlıca'dan acı haber: 3 şehit, 6 asker yaralı
17 Ekim 2015 / 17:01 Güncelleme: 17 Ekim 2015 / 17:46

TSK'dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

17 Ekim 2015 tarihinde, Dağlıca bölgesi ve civarında yürütülmekte olan operasyonda meydana gelen çatışmalar esnasında üç kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş; biri ağır olmak üzere altı kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Söz konusu operasyonda şu ana kadar 17 terörist etkisiz hale getirilmiş olup çatışmalar devam etmektedir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

ERDOĞAN: ŞEHİTLERDEN BİR TABUR KOMUTANIMIZ 

Bu arada, KKTC'de soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit olan askerlerden birinin tabur komutanı olduğunu söyledi. Erdoğan, "Dağlıca'daki çatışmalar devam ediyor" diye konuştu. Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Operasyonlarımız durmayacak, devam edecek. Biz vatanımızdaki mücadelede sulhu ve sükunu sağlayana kadar operasyonların devamını göreceksiniz."

Asayişin Kahraman muhafizları
 // Abdullah
Rabbim rahmetiyle muamele etsin ailelerine sabrı Cemil versin inşallah.70 milyon dahil bir bütün islam aleminin hasenatlarına hissedardırlar...
17 Ekim 2015 17:11
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler