YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
İstanbul'da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hasta olan eski berberini ve aynı sokakta bulunan birkaç aileyi ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
04 Temmuz 2016 / 22:02 Güncelleme: 04 Temmuz 2016 / 22:11

Gün boyu Sarıyer'de bulunan Huber Köşkü'nde kalan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikindi namazı öncesinde köşkten ayrıldı.

Erdoğan, Sarıyer İstinye'de hasta olan ve eski berberi olduğu öğrenilen kişinin ailesini ve aynı sokakta bulunan birkaç aileyi ziyaret etti.

Yaklaşık 30 dakika burada kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşların yoğun ilgisi ve “Reis" sloganları eşliğinde buradan ayrıldı. Erdoğan, İstinye'den ayrılırken yolunu kesen bazı vatandaşlar ve gençlerle sohbet etti.

foto-558.jpg

Bizim insanımız-Bizim Cumhurbaşkanımız
 // Rasim DUMAN
Merhum şehid Cumhurbaşkanımız Turgut ÖZAL hâriç olmak üzere, selefleri olan diğer Cumhurbaşkanları gibi "sırça köşkte" oturmuyor, kendisini aziz milletimizden tecrit etmiyor, mazlumlarla, mâsumlarla, fakirlerle, gençlerle,çocuklarla, acûzelerle hemhâl oluyor. Yeri geldiğinde o mükemmel kıraatı ile, Kur'an-ı Kerîm tilâvet ediyor. Bu güzel ve kâmil insan, bizim Cumhurbaşkanımız, Reisimiz, canımız cigerimiz. Rabbim her türlü kazadan belâdan muhafaza buyursun, âmin....
04 Temmuz 2016 Pazartesi 22:52
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler