YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çöplükte vahşet
Çöplükte vahşet
22 Temmuz 2014 01:29
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yol kenarında çöp poşetlerinin koyulduğu yerde 15 günlük bebek bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesinin Saraylar Mahallesi’nde, yol kenarında kaldırımın üzerinde çöplerin bulunduğu yerden bebek sesi geldiğini duyan bir vatandaş çöplere yanaştı. Bu sırada bebeği çöplerin arasında gören Nail Acar, durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri bebeği çöplerin arasından alarak Denizli Devlet Hastanesi’ne götürdü.

Yoğun bakıma alınan ve cinsiyeti erkek olan bebeğin sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi. Olayın ardından polis ekipleri çöplerin olduğu bölgeyi güvenlik şeridi içine alırken, bebek için çöplüğe mama ve giyecek de koyulduğu görüldü.

Bebeği bulan Nail Acar isimli vatandaş, “Çöp attığım sırada bebeğin sesini duydum. Baktığımda bebeğin ağladığını gördüm. Polis ekiplerine haber verdim. Bebek iyi görünüyordu” dedi.

Olayın ardından Denizli Devlet Hastanesi’ne gelen Denizli Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Osman Acar, “Akşam saatlerinde polis ekipleri bebek bularak hastaneye getirdi. Biz de hemen yoğun bakıma aldık. Bebek 15 günlük erkek bir bebek. Şu anda sağlık durumu gayet iyi. Gerekli çalışmaları yapıyoruz. Polis ekipleri de adli çalışmayı yürütüyor” dedi.

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler