YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çocuklar 244 gündür kayıp
Kayıp iki kardeşin annesi Leyla Tekin yeni emniyet müdüründen umutlu
Çocuklar 244 gündür kayıp
22 Mayıs 2010 / 16:36 Güncelleme: 22 Mayıs 2010 / 16:36

Kayseri'de geçen yıl Ramazan Bayramı'nın 2. gününde kaybolan 2'si kardeş 3 çocuktan 244 gündür haber alınamazken, Dilruba ve Ahmet Tuna'nın annesi Leyla Tekin, yeni atanan Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın'ın kendilerine müjdeli haber getireceğine inandığını söyledi. 
 

Kayseri'nin Talas ilçesinde geçtiğimiz yıl Ramazan Bayramı'nın 2. gününde şeker toplamak için evden ayrılan ve hala kendilerinden haber alınamayan 2 si kardeş 3 çocuğun ailesi belirsizlikten her geçen gün mahvoluyor.  Dilruba ve Ahmet Tuna'nın annesi Leyla Tekin, çocuklarının kayboluşunun 244'üncü gününde de yine yaşlı gözlerle açıklamalarda bulundu.  "Şimdiki umudum yeni Emniyet Müdürümüz Cuma Ali Aydın" diyen anne Leyla Tekin, "Yeni Emniyet Müdürümüz bize müjdeli haberi getireceğinden eminiz" dedi. 
 

Anne Tekin, kendilerine karşı düşmanlık besleyecek hiçbir kimse olmadığını dile getirerek, kaçıranların merhamete geleceğini ve bir gün çocuklarına eskisi gibi sarılabileceğini kaydetti. 
 

Baba Hamza Tekin ise, çocuklarının acısını ölene kadar yüreğinde saklayacağını belirtti. 
 

Anne Leyla Tekin son olarak "Çocuklarım bir gün gelirse bana bende o günü bayram kabul edeceğim" diyerek göz yaşlarına hakim olamadı.

İHA

Allah bağına tecavüz...
 // ibrahim çelikoğlu
Çocuk anne ve babası için yaşar.Anne babada aynı.Bu her yaratık için geçerlidir.Yılan bile yavruları çıkıncaya kadar yumurtalarının başını bekler.Yavruları için tüm mahlukat kendi canını ortaya koyar.
Bu nasıl bir iş?Nasıl insanlık?Ahırzamanı yaşıyoruz.Yoksa hiçbir kimse böyle birşey yapamaz.Allah,kitap,merhametin kalktığı zamanı yaşıyoruz.Yazıktır.Günahtır.O aileler ölünceye kafdar yürekleri sızlıyacak.Çocuklar öldüyse kurtuldular sayılır....
22 Mayıs 2010 16:47
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler