YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çocuk kavgası ölümle sonuçlandı
Çocuk kavgası ölümle sonuçlandı
11 Haziran 2014 09:03
Mardin Kızıltepe ilçesi Yoldere köyünde amcaoğulları arasında çocuk kavgasından sonra çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü. Bir kişi ise ağır yaralandı.

Mardin'in Kızıltepe ilçesi Yoldere köyünde çıkan kavgada iki kişi silahla ağır yaralandı. Yaralılardan biri hayatını kaybederken diğer yaralının durumunun ağır olduğu belirlendi. Edinilen bilgilere göre amcaoğulları oldukları iddia edilen iki taraf ilk önce çocuklar kavga etti. Çocukların büyükleri haberdar etmesi sonucu ismi öğrenilmeyen bir kişi av tüfeğiyle amcaoğulları olan Emin Gönül ( 49 ) ve Yusuf Gönül’e (43 ) ateş açtı. Açılan ateş sonucu her iki kardeş çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralılardan Emin Gönül ( 49 ) Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde yapılan ameliyatın ardından yoğun bakımda ünitesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ve hayatını kaybettiği, İlk müdahalesi Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde yapılan ve daha sonra Mardin Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Yusuf Gönül’ün (43 ) ise tedavisinin Mardin’de sürdüğü belirtildi.

Olayın ardından Jandarmanın köyde yoğun güvenlik tedbirleri aldığı ve savcılık tarafından soruşturma başlatıldığı belirlendi.
Emin Gönül’ün ölüm haberini duyan akrabaları Kızıltepe devlet hastanesine akın ederken, Gönül’ün ailesi ise hastane önünde sinir krizleri geçirdi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler