YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cizre'de ihanetin görüntüleri
Şırnak'ın Cizre ilçesinde, PKK'lıların polislere karşı pusu hazırlıkları İHA'lar tarafından görüntülendi.
Cizre'de ihanetin görüntüleri
17 Eylül 2015 / 23:45 Güncelleme: 18 Eylül 2015 / 11:27

İlk kez ortaya çıkan görüntülerde, Cizre'de Nur, Cudi ve Yafes başta olmak üzere çeşitli mahallelerde açtıkları hendekler ve oluşturdukları barikatlarla ilçeyi yaşanmaz hale getiren teröristlerin, bu çalışmalarında Cizre Belediyesi'ne ait iş makinesi ve kamyonları kullandığı belirlendi.

BELEDİYENİN KAMYONLARI HENDEK KAZIYOR

Kamera kayıtlarında Cizre Belediyesi'ne ait bir kamyonun, teröristlerin cephanelik ve hücre evlerini korumak için kurulan barikata moloz boşalttığı, diğer taraftan iş makinesinin de hendek kazdığı görülüyor.

BARİKATA EL YAPIMI PATLAYICI YERLEŞTİRİLİYOR

Çok sayıda hendek ve barikata el yapımı patlayıcı ve mayın yerleştiren teröristlerin bunları güvenlik güçlerini taşıyan araçların geçişi esnasında infilak ettirmeyi planladıkları tespit edildi.

PUSU HAZIRLIĞI

Cizre sokaklarında silahla dolaşan teröristlerin güvenlik güçlerine pusu hazırlığı da görüntülerde detaylı olarak yer aldı. Bir grup teröristin polisin ilerleyişini engellemek amacıyla yerleştirdikleri patlayıcıyı infilak ettirmesi ve çatıda konuşlanan başka teröristlerin de patlamanın ardından polise saldırmak amacıyla sokağa inişleri de görüntülerde yer aldı.

ortada
 // zülfikar
pkk ayrı hdp ayrı diyenlerin yüzüne şamar olsun, sevincik delileri....
18 Eylül 2015 Cuma 10:09
 // Gökhan
Bunlara ödenek modenek vermeyin hiç bişey yapamiyorsaniz.benzin alacak paraya muhtaç olsun ib liseler....
17 Eylül 2015 21:20
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler