YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çığlık maskeli ve pompalı soygun
Çığlık maskeli ve pompalı soygun
05 Eylül 2014 15:57
Büyükçekmece'de pompalı tüfeklerle sigara aracını gasp eden zanlılar güvenlik kameralarına yakalandı.

Filmleri aratmayan soygunda maskeli zanlılardan biri polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgilere göre olay 28 Ağustos tarihinde saat 14.45 sıralarında Büyükçekmece'de meydana geldi. Sigara dağıtım aracına pompalı tüfeklerle giren maskeli 3 zanlı, araçta bulunan B.T. (29) çalışanı etkisiz hale getirdi. Dağıtım aracını başka bir yere götüren zanlılar, burada sigaraları kendi araçlarına yükledi. Kolilerin yüklenmesinin ardından B.T.'yi kilitleyen soyguncular, hızla olay yerinden uzaklaştı.

Olayı soruşturan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ve Büyükçekmece İlçe Asayiş Büro ekipleri zanlılardan M.K. (34) isimli şahsı, gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çığlık maskeli soygun

Çığlık maskeleri ve pompalı tüfeklerle sigara dağıtım aracını soyan zanlılar, araç içerisinde bulunan güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi. Araç içerisinde bulunan güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde B.T. sigara dağıtım elemanı arabanın arkasında kolileri düzenliyor. Bu sırada maskeli ve pompalı tüfekli 3 soyguncu aniden arabaya giriyor. Bir anda paniğe kapılan B.T. ne yapacağını şaşırıyor. B.T.'yi etkisiz hale getirerek yere yatıran zanlılar, aracı çalıştırarak başka bir yere gidiyor. Araç içerisinde kamer olduğunu fark etmeyen zanlılar burada maskelerini de çıkartıyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler