YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekil şehit cenazesinde saldırıya uğradı!
CHP'li vekil şehit cenazesinde saldırıya uğradı!
04 Nisan 2016 19:26
Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonlarda şehit düşen Uzman Çavuş Aycan Özdilli'nin cenazesine katılan CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

CHP Milletvekili Tüm, Nusaybin'de şehit olan ve Edremit'te toprağa verilen şehit Uzman Çavuş Aycan Özdilli'in cenaze törenine katıldı.

Mezarlıkta bir kişi Tüm'e tepki gösterip yumrukla saldırdı. Milletvekili Mehmet Tüm partililerin müdahalesiyle daha fazla darbe almaktan kurtuldu. Tüm'ün sağlık kontrolü için hastaneye götürüldüğü. İlk müdahalenin ardından taburcu edildi.

CHP'Lİ VEKİL: HEDEF GÖSTERİLİYORUZ

Yaşanan olayla ilgili Milliyet'e konuşan CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm şunları söyledi: "Önce Balıkesir merkezde bir şehit cenazesine katıldım. Daha sonra Edremit'e gidip mezarlıkta şehit kardeşimizin yakınlarına taziyelerimi ilettim. Mezarlıkta bir kişi " Teröre siz destek veriyorsunuz. Hangi yüzle bu cenazeye geldin" diyerek yumruk salladı. Yumruk yanağıma geldi. İnsan yaşananlardan dolayı üzülüyor. Sanki CHP teröre destek veriyormuş gibi hedef gösteriliyoruz. Bu nedenle önce Düzce İl Başkanı, şimdi ben saldırıya uğradım. Biz hiçbir vatan evladının burnunu kanamasını bile istemiyoruz. Yaşanan olaydan dolayı üzüntü duydum."

....
 // kafkasyalı
eylemle söylem birbirini tutmayınca....hedef gösteriliyorlarmış....yahu yaptıklarınızla ne mal olduğunuzu resmen kendiniz gösteriyorsunuz.siz kendinizi akıllı milleti geri zekalı sanıyorsunuz değil mi.bu aziz milletin ferasetinden korkun.Allah size akıl versin diyeceğim ama hiç ümidim yok bu kafayla gittiğiniz müddetce......
04 Nisan 2016 21:55
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler