YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li İzmir belediyesi susuzluğun 'suyunu çıkardı'
İzmir Büyükşehir Belediyesi, su kesintisinde rekor kırdı. Tam 5 gün boyunca Bornova’nın 35 mahallesinde onbinlerce kişiyi, bir damla suya muhtaç bıraktı..
CHP'li İzmir belediyesi susuzluğun 'suyunu çıkardı'
09 Mayıs 2016 / 06:00 Güncelleme: 09 Mayıs 2016 / 08:41

İzmir Bornova'da 35 mahalle 5 gün suya hasret kaldı.

CHP'li belediye, tankerle su dağıttı. Ama halkın isyanı son bulmadı. 2200 milimetre çaplı isale hattı üzerinde boruda arıza çıktı. Vanalar kapandı. 5 gün sürecek eziyet başladı.

Vatandaşlar camilerin depolarından bidonlarla su çekmeye başladı. İZSU ise tankerlerle mahalle aralarında dolaşarak su dağıttı. Ama isyan son bulmadı.

Kuaför Melih Karahan, "Suların kesik olmasından dolayı müşterileri geri çevirmek zorunda kaldım. Bu kadar uzun su kesintisi olur mu? Bazı müşterilerimin saçlarını, damacana suyu ile yıkamak zorunda kaldım" dedi.

BAŞKAN ÖZÜR DİLEDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, dün Bornova, Bayraklı ve Konak ilçelerinin bazı mahallerinde yapılan uzun süreli su kesintisi nedeniyle twitter'dan özür dileyip, suyun verildiğini açıkladı.

Kocaoğlu, "Bayraklı-Bornova hattındaki kesinti için, başta annelerimiz olmak üzere hemşehrilerimden özür diliyorum. Gece arıza giderildi, sular verildi" diye yazdı.

CHP'Lİ BELEDİYENİN HİZMETİ

* Susuzluktan köye kaçmak zorunda kaldık arkadaş

* 5 günlük su kesintisi deyince, aklınıza İzmir gelsin.

* İnsanlar uzayda su buluyor, biz koca şehirde 5 gündür susuzluk çekiyoruz. Suyunu çıkardınız resmen...

* Eğer sular gelmezse, binanızın önüne pislerim...

* Eski CHP ile yeni CHP arasındaki 10 farkı bulun...

* Vatandaş koktu. WC'ler boş kaldı.....

 

TAKViM

 // Ömer
"Tek rakibim A. Kocaoğlu” I. Melih Gökçek...
09 Mayıs 2016 10:44
izmir=içler acisi
 // 1453
nezaman su izmirden gecsem icim kiyiliyor ve diyorum neden hala chp neden bukadar rezillik neden ver ak partiye izmir olsun ikinci istanbul izmire bos laf degil icraat lazim sayin izmir halkina duyulur...
09 Mayıs 2016 10:11
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler