YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li belediye piknik alanındaki mescidi yıktı!
Avcılar'da, bir grup vatandaş, piknik alanında inşa edilen mescidin Avcılar Belediyesi tarafından sebep gösterilmeden yıkılması sebebiyle eylem yaptı.
CHP'li belediye piknik alanındaki mescidi yıktı!
06 Nisan 2015 / 08:50 Güncelleme: 06 Nisan 2015 / 08:58

Paşaeli Piknik Alanı'nda toplanan Gümüşpala Mahallesi sakinleri, hayırseverler tarafından Avcılar Belediyesi'nin bilgisi ve oluru dahilinde yaptırıldığını belirttikleri mescidin yıkılmadan önceki halini gösteren fotoğraflar taşıdı.

3-209.jpg

Duruma tepki gösteren vatandaşlar adına basın açıklaması yapan Avcılar Belediye Meclis Üyesi Şebnem Gökmen, vatandaşların talebi üzerine inşa edilen mescidin yapımına CHP'li meclis üyeleri tarafından onay verildiğini söyledi.

Gökmen, mescidin yapımı öncesi CHP'li Avcılar Belediye Başkanı ve meclis üyeleri ile belediye yetkililerinin piknik alanına gelip keşif yaptığını ve mescidin yapımına onay verdiğini söyleyerek, "CHP'nin geçmişine baktığımızda maalesef ibadethaneler konusunda oldukça olumsuz örneklerle karşılaşıyoruz. Tarihi vesikalar, CHP'nin birçok ibadethaneyi pervasızca yıktığını veya kapattığını yazar. Şu an burada da böyle bir anlayışla karşı kaşıya olduğumuzu, üzülerek belirtmek istiyorum" dedi.

Mescidinin tekrar yapılması için müracaatta bulunacağını ifade eden Gökmen, Avcılar Belediyesi yetkililerinden açıklama beklediklerini belirtti.

Vatandaşlar, açıklamanın ardından eylemi sonlandırdı.

 

AA

09:29
 // bulut
Oy veren kişilere sesleniyorum, vicdanınız rahatmı? Allahın hesap günü var!...
06 Nisan 2015 09:29
1
 // 1
bide söylesen biz gavurmuyuz derler......
06 Nisan 2015 08:47
chp zihniyeti
 // A.SAĞ
chp zihniyeti Türk Milleti için beladır.
Oy almak için ara sıra yalakalık yapsa da başörtüye sahip çıkar gibi görünse de yalakalık yapsa da vs. gerçek chp çamurdur, nefrettir, kindir.
chp zihniyetinin Türkiye'ye kazandıracağı bir şey yoktur.
dehaşkahpece örgüt elemanlarını pis alnından öpmek isteyen bu zihniyettir.
...
...
bunlardan hayır gelmez vesselam.
...
06 Nisan 2015 Pazartesi 08:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler