YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li başkan:" Yaşlı olmasaydım dağa çıkardım"
Silvan'da uygulanan sokağa çıkma yasağının bitmesine saatler kala illçenin CHP'li Başkanı Abdülmenaf Manaz skandal açıklamalar yaptı.
CHP'li başkan:" Yaşlı olmasaydım dağa çıkardım"
06 Ekim 2015 / 10:20 Güncelleme: 06 Ekim 2015 / 10:20

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde dört gün sokağa çıkma yasağı uygulandı. Güvenlik birimleri sokaklardaki barikatları kaldırmak, bomba düzeneklerini imha etmek ve operasyonlar sırasında Silvanlıların can güvenliğini sağlamak için bu kararı aldıklarını açıkladılar.
 
Süreçte milletvekilleri dahil kimse ilçeye alınmadı. Yasak kalkmadan kısa süre önce ilçenin CHP'li Başkanı Abdülmenaf Manaz, bir radyo programında canlı yayın konuğu oldu.

GÜVENLİĞİ SAĞLAYAN GÜVENLİK GÜÇLERİNDEN DERT YANDI

Manaz programda, ''Eve hapsedildik 4 gündür sokağa çıkamıyoruz. Binaların üzerinde keskin nişancılar var. Şuanda da elektrikler yok, dışarı çıkamıyorum, dışarı çıksam karşı binanın çatısında keskin nişancı var acaba ateş eder mi etmez mi diye düşünüyorum. Ben 20 yıldır Cumhuriyet Halk Partisi'nin ilçe başkanıyım, bu ilçede muhtarlık yapmış biri olarak söylüyorum 90'lı yılları geçti burası.'' ifadelerini kullandı.

Manaz konuşmasının devamında ''Benim 12 çocuğum var, yaşlı olmasaydım dağa çıkardım. Bizi sürekli dağa göndermek istiyorlar.'' şeklinde skandal bir açıklama daha yaptı.

sen çık
 // kayı boyu
çıkardım deme hemen çık yanına 12 havarinide al öyle çık. biz indiririk dağdan sizi....
06 Ekim 2015 Salı 15:20
Onlar dağa, biz sandığa
 // Ömer
Tahta kuruları 7 Haziran'da AK Parti'nin oy kaybını fırsat olarak görüp, yuvalanmış oldukları deliklerden dışarıya dökülmüş durumda, yok olup gitme korkusuyla daha fazla gizlenmeye gerek görmüyorlar. Biz, savcıları değil, milleti çağıralım; 1 Kasım'da sandığa çıkalım!...
06 Ekim 2015 Salı 14:26
 // Rasim DUMAN
Fazla soze gerek yok ; herkes kendisine yakisan isi yapar, kendisine yakisan sozu soyler, kendisine yakisan ve hakettigi yere gider....
06 Ekim 2015 12:37
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler