YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cezaevi firarisi içi su dolu depoda yakalandı
Cezaevi firarisi içi su dolu depoda yakalandı
10 Mart 2016 00:35
Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumundan firar eden ve 29 suçtan aranan şüpheli, polise yakalanmamak için girdiği bir apartmanın bodrum katında bulunan içi su ile dolu depoda yakalandı

Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumundan firar eden ve 29 suçtan aranan şüpheli, polise yakalanmamak için girdiği bir apartmanın bodrum katında içi su ile dolu depoda yakalandı.

Alınan bilgiye göre, ihbarı değerlendiren İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, cezaevi firarisi ve hakkında 29 suçtan dolayı arama kararı bulunan Mahsun T'nin (20), Aşağısöğütönü Mahallesi'ndeki bir apartmana girdiği bilgisini aldı.

İhbar üzerine olay yeri ve bölgesinde önlem alan ekipler, binada yaptığı arama ve kontrollerde Mahsun T'yi bulamadı. Bu sırada apartmanın bodrum katına inen ekipler, içi dolu su deposunda, şüpheli Mahsun T'yi yakaladı.

Gözaltına alınan Mahsun T, sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Öte yandan, zanlı Mahsun T'nin, polis ekiplerinin apartmana girdiğini fark ettiği, bu sırada bodrum katında bulunan su deposunun içerisine saklandığı ve bir süre nefes almadan ekiplerin gitmesini beklediği öğrenildi.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler