YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ceylanpınar Belediye Başkanı: Evlerin altı silah dolu
Ceylanpınar Belediye Başkanı: Evlerin altı silah dolu
18 Ağustos 2015 22:02
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla "PKK, çözüm sürecinden faydalanarak şehir kadrolarını güçlendirdi. Şehir teröristleri evlerine mühimmat depoladı.Büyük bir saldırı anında kullanılmak üzere şimdilik bekletiliyorlar" dedi.

4 suikast girişiminden şans eseri kurtulan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Paralel Yapı’nın bölgedeki hain eylemleri ve PKK’nın hazırlandığı büyük saldırıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Güneş Gazetesi dün Paralel Yapı ve PKK arasındaki işbirliğini belgeleriyle ortaya çıkarmıştı. 4 kez suikast girişimine uğrayan Belediye Başkanı Menderes Atilla, o haberin ardından Güneş Gazetesi’ne ürkütücü açıklamalarda bulundu. PKK’nın büyük bir saldırıya hazırlandığını belirten Atilla, evlerin altında silahların depolandığını söyledi.

PKK saldırı için pusuda

Hükümetin, bölgedeki sorunu demokratik yollardan çözme çabasının, terör örgütü tarafından suiistimal edildiğine dikkat çeken Atilla, PKK’nın dehşete düşüren planını gün yüzüne çıkardı. Başkan, "Terör örgütü PKK, çözüm sürecinden faydalanarak şehir kadrolarını güçlendirdi. Şehir teröristleri evlerine mühimmat depoladı. Hangi evde ne kadar silah olduğuna dair krokileri var. Büyük bir saldırı anında kullanılmak üzere şimdilik bekletiliyorlar. HDP’li belediyeler PKK’ya her türlü yardımı sağlıyor, hatta dağda ölen teröristin ailesinden birisini işe alarak onlara para aktarıyor. Resmi araçların durdurulmamasından yararlanarak bölgeye hem terörist hem de mühimmat taşınıyor. Bu yüzden Ceylanpınar’ın önemi büyük.

FETÖ PKK’dan tehlikeli

Teröristlerin kim olduğunu biliyoruz. Ama Paralel polisin, yargı mensubunun gerçek yüzünü hain planlarını uyguladıklarında görüyoruz. Buradakilerin çoğu Paralel.  Bana saldıranları serbest bırakan hakim buna örnek. O yüzden Paralel Yapı, PKK’dan daha tehlikeli"dedi.

İlla ölmem mi lazım

Tüm delillere rağmen bombalı saldırı düzenleyenlerin serbest bırakıldığına dikkat çeken Başkan Atilla, “Bana saldıranların tutuklanması için illa ölmem mi lazım? Teröristler ellerini kollarını sallayarak dolaşıyor, belki de yeni hazırlık içindeler. Yapacakları yeni saldırıda bana bir şey olmayacağı ne malum?” diye sordu.

AK Partililer PKK'nın hedefinde

Ceylanpınar’da terör saldırılarını artıran PKK, Belediye Başkanı Menderes Atilla ve diğer AK Partili isimleri hedef alıyor. Partililere ait araç, ev ve iş yerlerine saldırı gerçekleştiriyor.  Polisin müdahale ettiği olaylarda gözaltına alınan terör örgütü mensupları  ya savcı ya da çıkarıldıkları mahkeme tarafından serbest bırakılıyor. 

!
 // Ozgur
Durum vahim. Devlet cok dikkatli olmali. Cenab-i hak dogrularin yardimcisi olsun....
18 Ağustos 2015 22:31
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler